x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych (SOOT) firmy ZETO S.A. Nie jesteś zalogowany.
  • Deutsch
  • English
  • Polski
Język:
Witaj w SOOT Model Opakowania

 

Model Opakowania należy do szwajcarskiej Grupy Model, od 1882 roku zarządzanej przez kolejne pokolenia rodziny Model. Grupa posiada w Europie 15 zakładów produkcyjnych i działa w sześciu strategicznych obszarach: opakowania z tektury falistej, opakowania z tektury litej, opakowania z tektury kaszerowanej, opakowania standardowe i materiały opakowaniowe, co-packing oraz usługi dystrybucyjne, produkcja papieru (z recyklingu).

 

Polska spółka jest jednym z liderów w zakresie produkcji opakowań z tektury falistej. Firma dysponuje kompletną technologią w tym zakresie. Oferujemy opakowania, których wartość sprowadza się nie tylko do zabezpieczania transportu, ale także produkty o skomplikowanych konstrukcjach z wysokiej jakości nadrukiem do 6 kolorów, spełniające funkcje marketingowe. Opakowania z tektury falistej produkujemy w Polsce w trzech, współpracujących i uzupełniających się produktowo zakładach, co zapewnia dopasowanie do potrzeb klienta i bezpieczeństwo dostaw.

 

Dynamiczny rozwój naszej Spółki oznacza wzrost zapotrzebowania na usługi transportowe. Zapraszamy Państwa do składania ofert za pośrednictwem Systemu Obsługi Ofert Transportowych (SOOT). Szczegółowe informacje związane z uczestnictwem w aukcjach elektronicznych oraz konkursach ofert, a także wymagań formalnych koniecznych do współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o. znajdą Państwo w zakładce "INSTRUKCJA" - uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nią przed rejestracją w systemie.
Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub wyborem oferentów, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie do nas tego faktu - zakładka Kontakt.

Więcej informacji o Model Opakowania Sp. z o.o. znajdziecie Państwo na stronie: modelgroup.com.

 

 

 

 


2023 SOOT ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.